Warsztaty i webinary w ramach "Open to. Od Studenta do świadomego Absolwenta” – czerwiec 2026

Warsztaty i webinary w ramach "Open to. Od Studenta do świadomego Absolwenta” – czerwiec 2026

infografika programowa
infografika programowa

Drodzy Studenci,

„Zadbajcie o siebie w czasie sesji — spokojna głowa to też część sukcesu.”

Sesja egzaminacyjna to nie tylko sprawdzian wiedzy, ale również czas dużego obciążenia psychicznego. Presja, zmęczenie, natłok obowiązków i stres często wpływają nie tylko na samopoczucie, ale także na koncentrację, motywację i efektywność nauki. Dlatego tak ważne jest, aby w tym wymagającym okresie zadbać nie tylko o naukę, ale również o własny dobrostan psychiczny.

Przygotowany cykl warsztatów to przestrzeń, w której studenci mogą zatrzymać się na chwilę, lepiej zrozumieć swoje reakcje na stres i poznać praktyczne sposoby radzenia sobie z napięciem związanym z sesją. Spotkania mają charakter praktyczny — uczestnicy otrzymają konkretne narzędzia pomocne w wyciszeniu, regulacji emocji, organizacji odpoczynku i bardziej świadomym reagowaniu w trudnych sytuacjach.

To także okazja, by przekonać się, że stres egzaminacyjny nie musi przejmować kontroli, a odpoczynek i regeneracja są ważnym elementem skutecznej nauki, a nie stratą czasu. Zachęcamy do udziału wszystkich studentów, którzy chcą przejść przez sesję z większym spokojem, uważnością i poczuciem wpływu na własne samopoczucie.

Zapisy do dnia poprzedzającego wydarzenie na adres mailowy: biuro.karier@umlub.edu.pl  

Szczegóły: https://opento.umlub.pl/  , https://www.facebook.com/BKumLUB   

 

Serdecznie zapraszamy

Biuro Karier i Absolwentów

Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Zdjęcia

plakat informacyjny Open to na czerwiec

WKRÓTCE NA UMLUB

Wkrótce na UMLub

Rozpoczęła się rekrutacja na studia w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na rok akademicki 2026/2027

2026-06-02 08:12:53

Uniwersytet Medyczny w Lublinie rozpoczął rekrutację na pierwszy rok studiów na rok akademicki 2026/2027. To doskonała okazja dla wszystkich kandydatów i kandydatek, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z naukami medycznymi, ochroną zdrowia oraz zawodami medycznymi.

TRAUMA DAYS vol. 2: nowoczesne techniki w chirurgii urazowo-ortopedycznej

2026-06-16 08:17:22

Trauma Days vol. 2 to bezpłatne szkolenie edukacyjno-praktyczne dla lekarzy w trakcie specjalizacji oraz młodych specjalistów, którzy chcą rozwijać realne umiejętności zabiegowe w chirurgii urazowo-ortopedycznej. Wydarzenie łączy krótkie wykłady z intensywną częścią praktyczną w prosektorium – pracą na preparatach anatomicznych…

Zaproszenie na cykl wykładów gościnnych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie organizowanych w ramach projektu finansowanego przez NAWA

2026-06-15 08:06:42

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na cykl wykładów gościnnych organizowanych w ramach projektu finansowanego przez NAWA.

Nabór wniosków o bon badawczy Proof of Concept - od hipotezy do danych eksperymentalnych

2026-06-11 08:03:19

Biuro Projektów i Rozwoju Nauki informuje o planowanym naborze wniosków o bon badawczy Proof of Concept - od hipotezy do danych eksperymentalnych.

Nagroda Prezesa Oddziału PAN w Lublinie dla młodych pracowników naukowych – nabór wniosków 2026

2026-06-10 13:15:15

Biuro Projektów i Rozwoju Nauki informuje o rozpoczęciu naboru do konkursu o Nagrodę Prezesa Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Lublinie.