V Lubelskie Dni Gastroenterologiczne

V Lubelskie Dni Gastroenterologiczne

plakat - konferencja V Lubelskie Dni Gastroenterologiczne
plakat - konferencja V Lubelskie Dni Gastroenterologiczne

Już 8-9 maja 2026 odbędzie się konferencja naukowa V Lubelskie Dni Gastroenterologiczne. Zapraszamy serdecznie do Hotelu Mercure Lublin Centrum (Aleje Racławickie 12), gdzie spotkamy się w gronie najlepszych specjalistów z dziedziny gastroenterologii.

W ramach wydarzenia zaplanowano dwa dni pełne fascynujących wykładów naukowych, poświęconych postępom w diagnostyce i leczeniu chorób układu pokarmowego, szczegółowej analizie schorzeń górnego i dolnego przewodu pokarmowego, znaczeniu diety i stylu życia pacjenta, a także praktycznym aspektom leczenia.

Konferencja tworzy przestrzeń do inspirujących rozmów i wymiany doświadczeń między uczestnikami a zaproszonymi ekspertami. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://lubelskiednigastro.com.pl/. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest do pobrania w poniższym pliku. 

Rejestracja na wydarzenie nadal trwa, ale liczba miejsc jest ograniczona!

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego.

Konferencja spełnia standardy etyczne wynikające z Kodeksu Dobrych Praktyk INFARMA. Uczestnikom wydarzenia przysługuje 12 punktów edukacyjnych. 

Organizator logistyczny: ConventionPlus


WKRÓTCE NA UMLUB

Wkrótce na UMLub

Ankietyzacja na semestr letni roku akademickiego 2025/2026

2026-04-21 09:34:56

Drodzy Studenci, informujemy, że ruszyła ankietyzacja oceny asystenta i zajęć na semestr letni 2025/2026. 

Dzień Otwarty Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zbliża się wielkimi krokami. Ruszamy z rejestracją na warsztaty!

2026-04-16 06:15:40

Wyobraź sobie dzień, w którym możesz wejść do świata nauki nie tylko jako obserwator, ale przede wszystkim jako uczestnik. Dotknąć praktyki akademickiej, spróbować swoich sił w laboratoriach i pracowniach oraz zobaczyć, jak wygląda codzienna praca studentów i przyszłych specjalistów różnych…

XIV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Symulacji i Edukacji Medycznej – MedIQ 2026

2026-04-24 10:03:42

Już w dniach 14-16 maja 2026 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie odbędzie się XIV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Symulacji i Edukacji Medycznej – MedIQ 2026. Ponownie mamy przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie wypełnione zawodami praktycznymi, panelami dyskusyjnymi oraz różnorodnymi warsztatami.

XI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Lekarzy Dentystów „Między funkcją a estetyką”

2026-04-24 08:43:48

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Lekarzy Dentystów „Między funkcją a estetyką”, która odbędzie się w dniach 29-30 maja 2026 r. 

Wykłady dla społeczeństwa – „Zdrowie w erze sztucznej inteligencji – jak technologia może uratować (lub zaszkodzić) człowiekowi? – o roli AI w medycynie, ale też zagrożeniach związanych z cyfrowym stylem życia”

2026-04-24 07:07:37

W kwietniu, w ramach miesiąca poświęconego popularyzacji Światowego Dnia Zdrowia, obchodzonego co roku 7 kwietnia w dzień rocznicy powstania Światowej Organizacji Zdrowia (ang. WHO), Dział Komercjalizacji UMLUB zaprasza na wykład, który łączy wiedzę i wrażliwość społeczną.