Szkolenia z zakresu planowania i wykonywania procedur na zwierzętach laboratoryjnych – zapraszamy do udziału

Szkolenia z zakresu planowania i wykonywania procedur na zwierzętach laboratoryjnych – zapraszamy do udziału

grafika zapraszająca na szkolenie dla osób odpowiedzialnych za planowanie procedur i doświadczeń na zwierzętach oraz za ich przeprowadzanie
grafika zapraszająca na szkolenie dla osób odpowiedzialnych za planowanie procedur i doświadczeń na zwierzętach oraz za ich przeprowadzanie

Zapraszamy do udziału w specjalistycznych szkoleniach dla osób pracujących ze zwierzętami laboratoryjnymi. Celem kursów jest podniesienie kwalifikacji oraz aktualizacja wiedzy w zakresie planowania, prowadzenia i wykonywania procedur na zwierzętach, zgodnie z obowiązującymi standardami etycznymi i prawnymi.

  1. Szkolenie dla osób odpowiedzialnych za planowanie procedur i doświadczeń na zwierzętach oraz za ich przeprowadzanie
    Forma: stacjonarna, część teoretyczna połączona z warsztatami praktycznymi
    Termin: 22–23 oraz 29–30 listopada 2025 r.
    Wymiar godzin: 24
    Koszt: 600 zł
    Szkolenie skierowane jest do osób posiadających praktyczne umiejętności w zakresie wykonywania doświadczeń na zwierzętach laboratoryjnych, które chcą rozwijać kompetencje lub zaktualizować wiedzę.

  2. Szkolenie dla osób wykonujących procedury na zwierzętach laboratoryjnych
    Forma: stacjonarna, część teoretyczna połączona z warsztatami praktycznymi
    Termin: 18–19 oraz 25–26 października 2025 r.
    Wymiar godzin: 26
    Koszt: 670 zł
    Adresatami kursu są osoby, które nabyły praktyczne umiejętności w zakresie uczestniczenia w wykonywaniu procedur na zwierzętach laboratoryjnych i pragną je rozwijać.

Zasady zgłoszeń i uczestnictwa

Podstawą uczestnictwa w szkoleniu jest zgłoszenie przez wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie formularza i przesłanie skanu dokumentu na adres e-mailowy: marta.wojtowicz@umlub.edu.pl, a także wniesienie opłaty za szkolenie do dnia 15.10.2025 r.

Wpłaty prosimy dokonywać na rachunek: 32 1140 1094 0000 4210 7800 1002 w tytule przelewu podając imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę szkolenia np. Jan Kowalski; Szkolenie wykonywanie; OMD.

Obecność na min. 80% wykładów i zdanie egzaminu jest warunkiem zaliczenia kursu i wydania certyfikatu.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia w przypadku braku odpowiedniej liczby zgłoszeń.

 

Więcej informacji:
e-mail: malgorzata.janik@umlub.edu.pl
nr tel: 81 448 59 13

 

Zdjęcia

grafika zapraszająca na szkolenie dla osób odpowiedzialnych za planowanie procedur i doświadczeń na zwierzętach oraz za ich przeprowadzanie grafika zapraszająca na szkolenie dla osób wykonujących procedury na zwierzętach laboratoryjnych

WKRÓTCE NA UMLUB

Wkrótce na UMLub

Rozpoczęła się rekrutacja na studia w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na rok akademicki 2026/2027

2026-06-02 08:12:53

Uniwersytet Medyczny w Lublinie rozpoczął rekrutację na pierwszy rok studiów na rok akademicki 2026/2027. To doskonała okazja dla wszystkich kandydatów i kandydatek, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z naukami medycznymi, ochroną zdrowia oraz zawodami medycznymi.

Zapraszamy na webinar "Wykonywanie czynności zawodowych podczas stażu lekarskiego" w ramach projektu "Drop in"

2026-05-27 07:08:48

Drogie Studentki i Studenci,

zapraszamy do udziału w otwartym webinarze: "Wykonywanie czynności zawodowych podczas stażu lekarskiego", który odbędzie się 1 czerwca 2026 r. (poniedziałek), o godz. 19.00 

Prowadzenie: dr hab. Rafał Patryn, prof. uczelni

 

Warsztaty i webinary w ramach "Open to. Od Studenta do świadomego Absolwenta” – czerwiec 2026

2026-05-26 07:49:19

Drodzy Studenci,

„Zadbajcie o siebie w czasie sesji — spokojna głowa to też część sukcesu.”

Sesja egzaminacyjna to nie tylko sprawdzian wiedzy, ale również czas dużego obciążenia psychicznego. Presja, zmęczenie, natłok obowiązków i stres często wpływają nie tylko na samopoczucie, ale także…

Zapraszamy na wykład prof. dr. Jochena Hessa

2026-05-25 10:35:36

Katedra Biochemii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie serdecznie zaprasza na wykład gościnny prof. dr. Jochena Hessa z Uniwersyteckiego Szpitala w Heidelbergu pt. „Unravelling the complexity of head and neck cancer through integrative bioinformatics analysis”.

XXII Lubelski Festiwal Nauki już we wrześniu

2026-05-25 07:55:24

W dniach 19–25 września 2026 roku odbędzie się XXII Lubelski Festiwal Nauki – jedno z największych wydarzeń popularyzujących naukę w Polsce. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie hasło „Ciekawość vis vitalis nauki”.