17.01.2020

Nabór do Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Lubelski Uniwersytet Trzeciego Wieku (LUTW) działający w Lublinie pod patronatem pięciu publicznych uczelni, ogłasza nabór na semestr zimowy.

Zachęcamy emerytowanych pracowników Uczelni do skorzystania z oferty, która jest bardzo bogata oraz dopasowana do potrzeb i oczekiwań seniorów.

Słuchacze LUTW mogą korzystać bezpłatnie lub na preferencyjnych warunkach z licznych wydarzeń edukacyjno-kulturalnych organizowanych na terenie Lublina takich jak koncerty, przedstawienia, wyjścia do filharmonii, targi, sympozja, wycieczki i wiele innych.

Rada Samorządu Słuchaczy organizuje dla Słuchaczy liczne imprezy (andrzejki, spotkania przedświąteczne, itp.) oraz wycieczki krajowe i zagraniczne.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to świetna metoda na zachowanie aktywności i pełnej sprawności do późnych lat życia. Wykłady, zajęcia i warsztaty pomagają pracować nad pamięcią i sprawnością umysłową. Zajęcia ruchowe dają szanse uniknąć lub minimalizować problemy ruchowe u seniorów. Zaś sama obecność na Uniwersytecie, spędzanie czasu w gronie rówieśników poprawia nastrój, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia oraz stwarza szanse do nawiązania nowych znajomości a nawet przyjaźni.

oferta_uniwersytetu_trzeciego_wieku.pdf

Oferta Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku