15.05.2019

Spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia II stopnia na kierunku dietetyka

Zakład Dietetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zaprasza kandydatów na studia II stopnia na kierunku dietetyka w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 22 maja 2019 roku w godz. 15:00-16:30 w Auli Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ulicy Chodźki 4.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną założenia programu kształcenia w medycznym zawodzie dietetyk na studiach II stopnia w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w kontekście europejskich wzorców kształcenia dietetyków propagowanych przez The European Federation of the Associations of Dietitians (EFAD).

Przewidujemy także wykłady zaproszonych gości – lekarzy klinicystów, prezentujące możliwości aplikowania wiedzy dietetycznej w psychiatrii i medycynie reprodukcyjnej, a także prezentację nt. wyzwań związanych z wchodzeniem dietetyków na rynek pracy.

Serdecznie zapraszamy!

Maj 2019