10.05.2019

Nabór na ekspertów narodowych – Agencja Wykonawcza Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych

Szanowni Państwo,

Agencja Wykonawcza Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERCEA) ogłosiła nabór na stanowiska ekspertów narodowych (ogłoszenie nr ERCEA/SE/176/2019):

1. Communication Officer (Global outreach and events)
  2. Communication Officer (Promotion of ERC projects and their results)
  3. Ethics Officer
  4. Research Programme Expert (Systems and Communications Engineering)
  5. Research Programme Expert (Products and Processes Engineering)
  6. Research Programme Expert (Earth System Science)
  7. Auditor/Audit Liaison Officer

Zgodnie z procedurami delegowania ekspertów w przypadku ekspertów narodowych, kandydatów zgłaszają ich pracodawcy.

Termin zgłoszenia kandydata przez pracodawcę do Sekretarza Komitetu do Spraw Europejskich upływa 17 maja 2019 r.

Do zgłoszenia należy dołączyć:

1. List motywacyjny i życiorys kandydata w języku angielskim, francuskim lub niemieckim w formacie europejskim, wzór poniżej; w życiorysie kandydat powinien wskazać stanowisko, o które się ubiega, np. DG RTD B-6; ewentualnie może być dołączony list motywacyjny.
  2. Życiorys w formie skróconej w języku polskim (obejmujący tylko: imię i nazwisko oraz przebieg kariery zawodowej, BEZ zdjęcia oraz innych informacji).
  3. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenie o zapoznaniu się z dokumentem - poniżej.

Ogłoszenie o naborze nr ERCEA/SE/176/2019

Wzór listu motywacyjnego

Oświadczenie kandydata

Osoby zainteresowane aplikowaniem zachęcamy do kontaktu z Działem Nauki:

• (81) 448 50 33
  • (81) 448 50 32