Zapraszamy na spektakl pt. „Rzeczpospolita babska”

Grupa fantastycznych osób, które od 7 lat działają pod szyldem „Lubelska Akcja Charytatywna” – „Znani, a nieznani” organizuje w tym roku dwa spektakle pod znamiennym tytułem „Rzeczpospolita babska”, z których dochód zostanie przeznaczony dla Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Białaczki, działającego w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK 1.

„Znani, a nieznani” angażują swój czas, talent oraz umiejętności i zbierają fundusze na szczytne cele. Koncerty odbywają się od kilku lat w Centrum Spotkania Kultur, aktorami są znani lubelscy przedsiębiorcy, politycy, profesorowie, prawnicy, lekarze, przedstawiciele wielu instytucji, firm i profesji. Jednoczą oni siły i wystawiają spektakl dla tysiąca widzów (a od 2 lat dwa spektakle dla 2000 widzów!).

Inicjator i dobra energia wydarzenia: Lubelska Akcja Charytatywna nieformalne zgromadzenie osób społecznie zaangażowanych, piastujących wysokie funkcje i stanowiska, zarządzających firmami, uczelniami, instytucjami publicznymi, którzy spotykają się na próbach 2 razy w tygodniu, mają dystans do siebie i wielkie serca.

Cel zbiórki funduszy w tym roku: sprzęt medyczny dla Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie

Bilety do nabycia przez stronę internetową:

Grudzień 2018