19.11.2020

Pacjent w badaniach klinicznych – cykl edukacyjny

Polecamy Państwa uwadze cykl filmów edukacyjnych zrealizowanych w ramach projektu „Pacjent w badaniach klinicznych” koordynowanego przez Agencję Badań Medycznych.

Udostępnione materiały video mają przyczynić się do wzrostu świadomości pacjentów w obszarze badań klinicznych.

Filmy zrealizowano z udziałem badaczy oraz pacjentów, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach udziału w badaniach klinicznych oraz dzielą się swoją wiedzą.

Cykl filmów edukacyjnych

W ramach projektu „Pacjent w badaniach klinicznych” utworzono serwis internetowy, który przedstawia badania kliniczne wraz z najważniejszymi informacjami pomagającymi pacjentom oraz ich rodzinom w podjęciu decyzji o udziale w badaniu oraz w trakcie trwania badania klinicznego.

Grudzień 2020