17.11.2020

Wyróżnienia w konkursie StRuNa dla nauczycieli akademickich UM

W trakcie odbywającego się 15 listopada 2020 roku Interdyscyplinarnego Kongresu Akademickiego Ruchu Naukowego IKONA 4 ogłoszono wyniki konkursu StRuNa.

Jego celem jest nagrodzenie studentów i doktorantów, którzy w minionym roku akademickim zrealizowali zespołowo najciekawsze projekty naukowe. W konkursie honorowani są również opiekunowie naukowi.

W tym roku podczas jubileuszowej 10. edycji Konkursu przyznano nagrody dla 21 Kół Naukowych, 7 opiekunów naukowych oraz 5 uczelni.

Miło nam poinformować, że pracownicy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie otrzymali aż dwa wyróżnienia w Kategorii Opiekun Roku 2020:

• dr hab. n. o zdr. Beata Dobrowolska, prof. UM (za wspieranie SKN Historyków i Etyków Pielęgniarstwa z UM w Lublinie)
  • dr hab. n. med. Anna Drelich-Zbroja (za wspieranie SKN przy Zakładzie Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii UM w Lublinie).

Wyróżnionym opiekunom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i owocnej współpracy ze studentami!

Więcej informacji:

www.struna.edu.pl